Geriausias viso kūno pratimas

Geriausias būdas tonizuoti jūsų kūną – tai įvairovė per kardio pratimą, sunkiosios atletikos ir tinkamą mitybą. Tamsintas kūnas reikalauja prarasti riebalų, kurie sėdi per raumenis, jėgos treniruotes, reikalingas jūsų raumenims pumpuoti ir tinkamai valgyti, todėl jūsų kūnas yra aprūpintas geriausiomis maistinėmis medžiagomis, kad jūsų kūnas atkurtų ir efektyviai veiktų. Nustatykite savo sportinius bateliai ir pradėkite maksimaliai išnaudoti savo laiką sporto salėje.

Daugelis pratybų entuziastų kartais įstrigo. Tokia pati programa elipsės mašinoje, ta pati ranka juda su tokiu pat svoriu ir pakartojimais tomis pačiomis savaitės dienomis yra stagnacijos receptas. Jūsų kūnas prisitaiko prie įtampos gana greitai, ir, atsižvelgiant į Amerikos vingiuotojų tarybą, kiekvieną šešias ar aštuonias savaites turėtumėte keisti savo pratimus. Jūsų kūnas ne tik padės išvengti plokščių, bet taip pat išvengs nuobodulio per treniruotes ir taps fizine problema. Kitą kartą važiuodamas į tris mylias važiuojančią jūrą, sumaišykite jį, spręskite kas ketvirčio mylią arba netgi pradedant naują maršrutą, kad susidarytumėte naują reljefą.

Vienas iš pirmųjų žingsnių raumenų tonuso nustatymui jūsų kūne – atsikratyti per didelio kūno riebalų, kurie apima jūsų raumenis. Širdis yra vienas iš geriausių būdų, kaip sumažinti kūno riebalų kiekį. Norint pasiekti geriausius rezultatus, pabandykite 20-30 minučių palaikyti intensyvų kardio treniruotes. Tai apima intervalus, tokius kaip sprintas bent vieną minutę, po to minutė eina vidutiniškai vieną minutę. Širdies ritmo spysčiai padės pagreitinti medžiagų apykaitą ir uždegti toną kalorijų. Bet, žinoma, nepamirškite, kad jūsų širdies seansai būtų skirtingi. Jei vieną dieną pabučiuojate ant bėgimo tako, kitai dienai pabandykite grupę praleisti dviračių klasę ar šokinėti per virvę.

Stiprus treniruotės dažnai tampa blogas randus tonizuojant, nes dauguma žmonių, kurie nori tonas, nori išvengti didelio svorio. Tačiau jūsų raumenys turi būti įtemptas, kad jie gautų kokių nors rezultatų. Didelis pasikartojimų mitas, menkas pasipriešinimas ir ilgas poilsio laikas nesiruošia atlikti darbą. Jūsų raumenys sunaikins arba augs. Jiems neįmanoma tvirtai ar tonas. Todėl jūs turite atlikti svorio pratybas, kurios užginčija jus nuo 8 iki 12 kartų. Jei galite tai padaryti iki 13, tada turėtumėte padidinti savo svorį. Laikykite savo poilsio laikotarpius taip pat, kad išlaikytumėte širdies ir kraujagyslių sistemos naudą. Vieno pratybų metu treniruočių treniruotės ir kombinuotų pratybų atlikimas, apimantis keletą raumenų grupių, bus efektyviausias būdas stiprinti mokymąsi. Tai atliks ne tik savo raumenis, bet ir padidins jūsų medžiagų apykaitą, kad po treniruotės sušiltų daugiau kalorijų.

Valgymas tinkamai sudaro daugiau nei pusę jūsų tonizuojančių pastangų. Norėdami tonizuoti savo kūną, turėtumėte pakankamai išgydyti, kad išlaikytumėte svorį arba šiek tiek mažiau. Vartojant mažai kalorijotą maistą, treniruočių metu nepakanka energijos ir nepalaikys raumenų augimo, kurį turėtumėte skatinti. Jūsų baltymų suvartojimas turėtų sudaryti vieną gramą kilogramui kūno svorio, kuris taip pat padidins jūsų metabolizmą. Likusiose jūsų kalorijose turėtų būti sveikų riebalų ir angliavandenių mišinys.

Veislė

Širdies ir kraujagyslių mokymas

Stiprumo mokymas

Mityba