Ar obuolių sidro acto nauda veido odai?

Retai sandėliuojamas daiktas turi tiek daug grožio galios, kiek brangių skyrių parduotuvių pasiūlymų, tačiau obuolių sidro actas yra toks neįtikėtinas produktas. Pasakė, kad norint nuraminti deginimą saulėje, valyti kramtomąją dangą ir kūno detoksikaciją, obuolių sidro actas – ypač žalioji, nefiltruotą veislę – turi milžinišką veido naudą, pradedant nuo spuogų gydymo iki amžiaus dėmių.

Tonizuojantis ir gydantis

“Apple sidro acto” magija – tai gebėjimas atkurti odos pH lygį. Epidermis yra natūraliai rūgštus, bet kai actas naudojamas kaip dažiklis, tai padeda odai rasti idealų pusiausvyrą tarp sauso ir riebingo. Sukurkite 2 dalių vandens ir 1 dalių acto tirpalą. Perbraukite mišinį visame valytame veidui su medvilnine juostele. Spuogai serga ne tik naudos iš jų odos subalansuotos, bet ir iš obuolių sidro acto antiseptinių ir antibakterinių savybių.

Minkštėjimas ir apšvietimas

Taip pat teigia, kad žaliavinis obuolių sidro actas pagerina bendrą odos būklę, infuzuoja minkštumą, mažina paraudimą ir gydo amžiaus dėmeles. Grab kitą virtuvės elementą – šįkart, svogūną iš savo šaldytuvo – išmeskite į maišytuvą ir sumaišykite svogūnų sultys su tokiu pat kiekiu acto. Taikyti su medvilniniu tamponu prie spuogų atsiradimo sričių ir amžiaus taškų arba visame veide, kad galėtumėte natūraliai apšviesti ir apšviesti savo veido spalvą.