Ar sportas palaiko paauglius nuo problemų?

Sportas yra vienas iš būdų supažindinti vaikus su skirtingomis fizinėmis funkcijomis. Sportas žaidžiant padeda vaikams mokytis įgūdžių, įskaitant tai, kaip dribblesti krepšinį, įveikti futbolo kamuolį arba peršokti per kliūtis. Tokių įgūdžių mokymas nevyksta per naktį. Tai reikalauja drausmės ir sunkaus darbo. Be to, dalyvavimas sporto veikloje gali suteikti vaikams naujos grupės vaikams – komandos draugams, kurie turi bent vieną bendrą interesą. Lygiai taip pat svarbu, kad moksliniai tyrimai rodo, jog sporto šakos gali būti naudingos paaugliams, kurie hormoninių pokyčių ir sudėtingų socialinių santykių metu gali pasitarnauti nuolatinių komandos narių, patikimo trenerio ir dėmesio kažkam už save ribų.

Aktyvūs paaugliai ir aukštesnis savęs efektyvumas

Vaikų ir paauglių medicinos archyvuose paskelbti moksliniai tyrimai, atlikti ankstyvųjų paauglių tyrime, parodė, kad vaikai ir paaugliai daugiausia sėdi, tačiau nustatė, kad ši tendencija kelia susirūpinimą, nes, remiantis apklausos vaikų atsakymais, jie turi didesnę savigarbą, kai Jie dalyvauja intensyvesniam fiziniam aktyvumui. Mokslininkai pastebėjo, kad padidėjęs aukšto lygio fizinis aktyvumas yra svarbus dalykas, padedantis vaikams ugdyti savigarbą. Todėl tėvai turėtų skatinti vaikus aktyviai dalyvauti ir įsitraukti į veiklą, nes aukštesnė savigarba gali padėti vaikams geriau pagrįsti ir geriau pasipriešinti bendraamžių spaudimui.

Sužinokite apie sveiką konkurenciją

Interviu su JAV valstybės departamentu buvęs profesionalus futbolininkas Eddie Hendersonas aptarė sporto dalyvavimo poveikį. Savo interviu jis pastebėjo, kad gyvenimas dažnai apima konkurenciją – už darbą, darbą ir geresnį gyvenimą – ir pažymėjo, kad sportas gali paruošti vaikus kovoti su nelaimėmis, nustatant tikslus ir įgyvendinant tikslus. Ši strategija gali būti taikoma vaikams padėti spręsti ir gyvenimo tikslus.

Padėkite merginoms atkreipti dėmesį į grožį

Pasak JAV sporto akademijos paskelbto sporto mergaičių tyrimo šaltinių, iki dešimtajame dešimtmetyje pagrindinis mergaičių savigarbos faktorius buvo fizinis patrauklumas. Straipsnio autorius Allisonas M. Schultzas pažymėjo, kad pagalba jaunoms moterims atkreipti dėmesį į grožį ir realizuoti fizinės kompetencijos galią yra svarbi nauda moterims, dalyvaujančioms sporto veikloje.

Siūlo mergaičių vaidmenų modelius

Toje pačioje literatūros apžvalgoje taip pat nustatyta, kad narystė sporto veikloje taip pat siūlo merginoms “didesnį suaugusiųjų pavyzdžių rinkinį, iš kurio jie gali orientuotis ir remti”. Autorius taip pat pažymėjo, kad mergaitės gali susikurti naujus draugus per sportą ir kad Paauglių mergaičių, šis draugiškumo jausmas yra labai svarbus, o merginos kartais priskiriamos kitoms mergaitėms kaip ir kažką svarbesnę, nei suprantamos kaip protingos ar nepriklausomos.

Įspėjimai

Nors vaikams gali būti naudinga dalyvauti sporto veikloje, pasitraukite iš to, kad esate pernelyg įtemptas ir priskirtinas neteisingiems dalykams. Jūsų vaikas turėtų domėtis sportu, nes atrodo įdomus. Jei jūs nuolat jį pataisysite, jis tikriausiai negaus tiek daug naudingos naudos, kaip žaisti, ir gali išdegti, taip pat galėtų pasipiktinti, kad sukūrėte linksmą pramogą. Turėkite omenyje, kad, remiantis skaičiais, nurodytais “Slate.com” straipsnyje apie tėvus, vaikus ir sporto komandas, tik 1 procentas vaikų, žaidžiančių sporto srityje, gauna stipendijas. Taigi saugokitės to, kur jis priklauso: žaidimo malonumui.