Botoksas už kaklą

Kosmetikos injekcijos Botox buvo populiarus dėl jo gebėjimo sumažinti ir net pašalinti keteros kojas ir kaktos raukšles. Tačiau per metus Botox teikėjai pradėjo valdyti produktą kitose kūno vietose. Vienas iš šių regionų yra kaklas, todėl pateikiamas terminas “Botox kaklo liftas”.

Efektai

Pasak “Allergan, Inc.”, veiklioji “Botox” medžiaga yra onabotulino toksinas A. Ši išgryninta botulino toksino forma įvedama į specifinius raumenis. Kai jis pradeda blokuoti nervų receptorius ir neleidžia nerviniams impulsams pasiekti raumenų. Per parą gavėjai paprastai pastebi poveikį. Šis kontroliuojamas tam tikrų raumenų atsipalaidavimas padeda sumažinti raukšles ir atpalaiduoti ryškias raumens linijas. Laikinas paralyžius, kurį sukelia botulino toksinas, paprastai trunka 3-4 mėnesius.

Privalumai

Plazmos raumenys vaidina tiesioginį vaidmenį kaklo išvaizda, kaip žmonės amžiaus. Jo padėtis ir storis gali nustatyti, kaip ir kada skirtingiems asmenims pasireikš senėjimo požymiai. Laikui bėgant, matomos storos vertikalios plaisminės juostos, kurios veikia V formos nuo viršutinės kaklo dalies iki pagrindo. Tai dažnai atveria kelią šiam “kalakuto gobleriui”. Tinkamai skirtos Botox injekcijos gali atsipalaiduoti šioje srityje ir sušvelninti ryškias kaklo juostas.

Klaidingi supratimas

Botox atpalaiduoja raumenis. Tai neužtempia odos sustingimo ar pašalina riebalų nuosėdas. Geriausi “Botox” rezultatai paprastai būna pastebimi žmonėms, kurie turi mažai riebalų, turi minimalų odos elastingumo praradimą ir kenčia visų pirma iš storų plazminių juostų. Jei turite didelę raukšlę, raukšles ir raukšlių vietas kaklo srityje, galite būti nusivylę ribotu patobulinimu, kurį gaunate iš Botox.

Apsvarstymai

Nors Botox tikrai yra pigesnis nei chirurgija, rezultatai yra subtili ir laikini. Jei esate geras kandidatas ir norėtumėte šiek tiek palinkėti, Botox kaklo injekcijos gali būti jūsų kelias. Kita vertus, jei ieškote platesnių ar ilgalaikių rezultatų, galbūt norėsite išnagrinėti kitas galimybes. Tyrinėkite didesnę naudą, kurią gali pasiekti kaklo ar veido kėlimas, kad sužinotumėte, ar tai yra tie rezultatai, kuriuos ieškote.

Įspėjimas

Prieš pradedant nuotykius su Botox, nepamirškite, kad tai yra vaistas, galintis sukelti šalutinį poveikį. Botokso injekcijų arba botulino toksino nutekėjimo metu atliekamos klaidos gali sukelti netyčinį raumenų paralyžią, susijusius su galvos judėjimu, kvėpavimu ir rijimu. Be to, svarbu suprasti, kad Botox injekcijos į kaklą dėl kosmetinių priežasčių šiuo metu nėra FDA patvirtinta vaistų vartojimas. Išsami informacija apie Botox ir galimas šalutinis poveikis pateikiama FDA interneto svetainėje ir turėtų būti peržiūrėta prieš injekcijas.