Greito maisto, kuriame nėra glitimo, sąrašas

Tikimasi, kad iki 2015 m. Maisto produktų be glitimo kiekis viršys 5 mlrd. Dolerių, praneša Nacionalinis celiakijos informavimo fondas. Baltymų, esančių kviečiuose, rugiuose ir miežiuose, glitimas yra kaltinamas dėl simptomų, įskaitant viduriavimą ir svorio netekimą, dėl celiakijos ir jautrumo glitimo. Jei turite celiakiją, kuri pasireiškia viename iš 133 amerikiečių, kenčia nuo autoimuninių sutrikimų, kuriuose jūsų organizmas apsaugo nuo glitimo, pažeidžia jūsų žarną. Pranešimai apie glitimo jautrumą dažniau. Visiškas glitimo vengimas yra vienintelis būdas kontroliuoti šias sąlygas.

Į pietus nuo sienos

“Taco Bell Cantina” dubenys – veggis, kepsnys ar vištiena – yra be glitimo. Virš juos virdydami karštą arba lengvą sienų padažą arba “Avocado Ranch” padažu. Taip pat galite mėgautis juodosiomis pupelėmis ir ryžiais arba “Premium Latin” ryžiais su guakamoliu, pico de gallo ar salsa verde. Tol, kol pasirinksite kukurūzų tortilijas vietoj miltų, galėsite mėgautis Chipotle barbakoko, karnitų, kepsnių arba vištienos taku su sūriu, juodomis ar pinto pupelėmis, raudonmedžio-laimų ryžiais ir fajita daržovėmis.

Amerikos stilius

“Wendy” siūlo salyklas be gluteno, prieskonius, mėsą ir jų parašą “Frosty”. Mėgaukitės “Apple Pecan” vištienos salotomis – laikykite prieskonius pekaninius pyragas – su citrininiu česnaku “Cezario” padažu, čili ir sūrio kepta bulvytę ir karamelinį “Frosty Shake”. Troškimas “McDonald’s” bulvytojams? Jums sekasi – jie pagaminti be glitimo ir kepti į keptuvę atskirai nuo kitų maisto produktų, kuriuose gali būti glitimo. Nukopijuokite savo paimtą be glitimo kukulius ir pridėkite jautienos kotą ir amerikietiško sūrio gabaliuką. Jei atsitiksite, kad esate Kentukio kepta vištiena, jūsų pasirinkimai yra labiau riboti: galite valgyti iš namo pusės salotų su pasukų rančišku padažu, kukurūzų ant daržinės, žaliosios pupelės, bulvių salotos, dribsnių ir obuolių.