Klaviatūra tęsiasi

Klaviatūra, taip pat vadinama raumenimis, yra keletas subtilių sąnarių, kuriuose pečiai, kaklas, viršutinė nugara ir krūtinė jungiasi vienas su kitu. Kadangi jūsų raumenys ir jungiamieji audiniai aplink savo sąnarį gali tapti standūs ir jautrūs nuo nuolatinio sėdėjimo ar stovėjimo, audinių tempimas ir aplink juos esantys raumenys gali užkirsti kelią raumenų ir sąnarių skausmui. Pasitarkite su savo gydytoju prieš pradėdami daryti kokius nors naujus raumenis.

Sėdėkite rankomis iš savo pusių ir palmių į viršų. Pakreipkite galvą į dešinę, nusiramindami priekį. Padėkite kairę ranką šiek tiek atgal, kad padidintumėte ruožą. Laikykite 5-6 gilių įkvėpimo plotį abiejose kaklo pusėse. Atlikite papildomą ruožą ant šono, kuris jaučiasi griežtesnis. Neskelk pečių.

Sustokite toje pačioje pozicijoje kaip ir ankstesnioji treniruotė. Pakreipkite galvą atgal, kad nosis būtų nukreiptas į viršų. Laikykite šią poziciją nuo penkių iki šešių gilių įkvėpimų. Tada pakreipkite galvą į dešinę, kad jūsų dešiniąją ausį būtų galima rasti dešinėje pečių. Laikykitės žvilgsnio, kai ištiesite kairę ir priekinę kaklo ir kairiosios kaklo dalies sritį. Laikykite šią poziciją nuo penkių iki šešių gilių įkvėpimų. Pakartokite ruožą kitoje pusėje.

Sėdi ant stabilumo rutulio ir lėtai nuleiskite nugarą ir galą ant jo. Padėkite rankas į savo puses, palmėmis į viršų. Leisk gravitacijoje traukti rankas žemyn ir guli tokioje padėtyje penkis ar šešis gilius įkvėpimus. Kartokite dar tris ar keturis kartus.

Atsigulkite ant grindų ant nugaros, o rankos nukreiptos į šonus ir delnus į viršų. Padėkite kojas ant grindų apie klubo pločio tarpą. Pasukite galvą į kairę ir laikykite ruožas trims giliai įkvėpimams. Pasukite galvą į dešinę ir pakartokite ruožą. Atlikite nuo aštuonių iki dešimties ruožų iš abiejų pusių.

Šoninis kaklo lenkimas

Skraidymas

Rutulys krūtinės stretch

Supine kaklo sukimosi