Ar cetaphil losjonas padeda rosacea?

Rosacea yra odos būklė, kuri sukelia paraudimą, paraudimą ir veido spuogus. Tai gali būti sunku gydyti ir gali sukelti nepatogumų pacientams. Dermatologai pataria pacientams pasirinkti odos priežiūros produktus, skirtus rosacea. Cetaphilo valikliai ir losjonai yra dažniausiai rekomenduojami.

Identifikavimas

Rosacea yra lėtinis uždegiminis nežinomos kilmės sutrikimas, dažniausiai pasireiškiantis suaugusiems moterims ir sąžiningos odos pavieniams žmonėms. Simptomai yra paraudimas, matomos kraujagyslės, papulės ir pustulos – tai pirmiausia turi įtakos jūsų veido viduriui. Rosacea gali padaryti jūsų odą labiau jautrios aplinkos sąlygoms ir gali pakenkti daugeliui odos priežiūros produktų ir kosmetikos ingredientų.

Reikšmė

Iš pažengusių rosacea stadijų galima pamatyti daugybę telangiectases – arba skaldytų kapiliarų. Jūsų oda gali tapti skausminga, o odos paviršius gali sutirštėti. Vyras rosacea sergantiems pacientams dažnai kenčia nuo rinofiomos, pasireiškiančios išsiplėtusia, svogūna raudona nosimi. Rozāceja taip pat gali paveikti akis – apie 50 procentų rosacea sergančiųjų, dėl kurių atsiranda šviesos jautrumas arba neryškus matymas.

Cetafilio privalumai

Dauguma valymo priemonių ir odos priežiūros priemonių gali sukelti odos nudegimą ir deginimą, todėl dermatologai rekomenduoja švelnesnes formules. Daugelis muilo ir valikliu yra grubus, sukelia sausumą ir dirginimą. Nacionalinė rosacea visuomenė rekomenduoja vengti odos priežiūros produktų su alkoholiu, raganais, kvepalais, mentoliu, pipirmėtės, eukalipto aliejaus, gvazdikų aliejaus ir salicilo rūgšties. Cetafilo valikliuose ir losjonuose nėra nė vieno iš šių ingredientų, jie taip pat yra nekomedogeniški, tai reiškia, kad jie nesužadins jūsų porų. Valikliai pašalina nešvarumus, netrukdydami odos apsauginių sluoksnių ar natūralaus pH balanso, o losjonas jūsų odai nepaliks dirginimo likučių.

“Expert Insight”

2007 m. “Journal of Dermatological Treatments” paskelbtame tyrime dalyvavo rosacea pacientai, kurie vartojo vietinį receptūros kremą metronidazolą. Tyrimo objektai naudojo metronidazolį ir Cetaphilo losjoną du kartus per dieną 15 dienų per pusę veido, o kitą pusę gydė tik receptinis vaistas. Tyrėjai nustatė, kad Cetaphil drėkinamasis preparatas prisidėjo prie odos barjero atkūrimo, o odos sausumas, šiurkštumas ir pleiskanojimas labai pagerėjo. Labai sumažėjo odos jautrumas.

Įspėjimas

Nors Cetaphil losjonas yra vienas iš gentlestinių produktų, nė vienas produktas negali būti 100 procentų be šalutinių poveikių. Yra keletas pranešimų, kad Cetaphil sukelia odos sudirginimą keletuose rosacea sergančių pacientų. Pasimėgaukite švelniais produktais, kad nustatytumėte savo asmeninius veiksnius ir jautrumą.