Gali sulčiaspaudas jus pavargti?

Sacharozės šalininkai teigia, kad jiems neribota energija dėl vitaminų, mineralų ir antioksidantų, kuriuos jie imasi, apkrovos. Sultys valo, kai jūs atsisakote labiausiai ar viso maisto, skirto žaliesiems gėrimams, taip pat žada, kad pašalinsite toksinus Iš savo kūno, kad jaučiatės mažiau miglotas ir pavargęs. Nepakankamas sultys yra tas, kad jis gali palikti trūkstamą baltymų ir kalorijų, dėl ko atsiranda nuovargis ir negalavimas.

Registruotas dietologas Joy Bauer atkreipia dėmesį į tai, kad daugelyje kavos planų nėra pakankamai baltymų, makroelementų, kurie padeda maitintis jaustis patenkinantys, energingesni ir skatina medžiagų apykaitą. Dėl šių planų galite greitai prarasti svorį dėl sumažėjusio kalorijų kiekio, tačiau jie gali sulėtinti medžiagų apykaitą ir prarasti raumenų masę kartu su riebalais. Jei darote sulčių, kartu su maistu, kuriuose yra baltymų, pvz., Kiaušinių, mėsos, žuvies ar sojos, arba įsitikinkite, kad tuo metu jūsų kitiems patiekalams yra pakankamai baltymų.

Tikros sultys, ekstrahuojamos sulčiaspaudžiais ir gaminamos iš esmės su šviežiais vaisiais, yra natūralių cukrų, be skaidulų, baltymų ar riebalų, kad sulėtėtų virškinimas. Šie cukrūs turi tokį patį cukraus kiekį kraujyje, kaip cukrūs, kai jų sunaudojama per daug. Po to, kai beveik neatidėliotinas energijos spuogas atsiranda dėl avarijos, pasireiškiančios galvos skausmais, dirglumu, galvos svaigimu ir nuovargiu. Kad cukraus kiekis būtų vienodas ir padėtų išvengti cukraus gedimų, sulčių, kurių santykis yra ne mažiau kaip 3 dalių daržovės, 1 dalis Vaisius, rekomenduoja registruotam dietologui Kathie Swift žurnale “Experience Experience”. Sumaišius vaisius didelės spartos maišytuvėje, kad sukurtų juicelike produktą, išlaiko dalį skaidulų ir taip išbluko cukraus kiekį kraujyje.

Dėl dramatiško kalorijų kiekio sumažėjimo, kuris atsiranda daugybėje sultingų valgių, taip pat galite jaustis silpni ir pavargę. Jūsų organizmui reikalingas tam tikras kiekis kalorijų, kad būtų atliktos paprastos kūno funkcijos, tokios kaip kvėpavimas ir pumpavimas kraujyje, ir kasdienė veikla. Jei taip pat treniruojate, jums reikia papildomų kalorijų treniruotėms palaikyti ir vėliau susigrąžinti. Neturėdama pakankamai kalorijų, jūsų kūnas pradės sulėtinti ir jaustis pavargęs, kad išvengtumėte per didelio krūvio išnaudojimo ir panaudotų visas energijos atsargas. Jei sultimis nepakanka pakankamai visos valgio porcijos, gali pasirodyti girtas.

“Bauer” rekomenduoja sultys kartu su maistu arba keisti ne daugiau kaip vieną valgį per dieną, todėl jūs neturite alkanų ar trūksta maistinių medžiagų. Tuose maisto produktuose vis tiek turėtų būti sveiki vaisiai ir daržovės, iš kurių gaunamas likutis sultyse, taip pat liesi baltymai, pieno produktai ir sveiki grūdai. Nė vienas tyrimas nepateikia teiginių, kad sultis padeda pašalinti toksinus iš savo kūno. Jūsų vidaus organai, jei jie yra sveiki, natūraliai detoksikuoja jūsų sistemą reguliariai.

Visos sultys ir be baltymų

Kraujo cukraus smaigalys

Nepakanka kalorijų

Sultys teisus