Kalorijos pusiau avokadu

Kalorijų skaičius pusiau avokado priklauso nuo rūšies ir dydžio. Kalifornijos avokadai turi tamsiai žalią, bambuko žievę ir yra pakankamai maži, kad juos laikytų palmė jūsų ranka. Floridos avokados yra didesnės su šviesiai žalios, beveik lygios odos. Nors avokados yra didesnės kalorijų nei dauguma vaisių, jie vis dar gali būti sveikos mitybos dalis, kai jie sunaudojami nuosaikiai.

Bendras kalorijas

Nors Floridos avokados yra didesnės iš dviejų rūšių, paprastai rasti parduotuvėse, jie turi mažiau kalorijų už gramą. Pusė Floridos avokado, sverianti 304 gramus, yra maždaug 180 kalorijų. Pusė mažesnio, bet turtingesnio Kalifornijos avokado, sveriančio 136 gramus, yra apie 113 kalorijų.

Apsvarstymai

Avokadai yra kaloringi ir labai riebus maistas, tačiau jie siūlo 20 skirtingų vitaminų, mineralų ir kitų maistinių medžiagų. Avokaduose randami mono- ir polinesočiosios riebalai suteikia jiems širdies sveiką sviesto, margarino ir kitų maisto produktų, kurių sudėtyje yra trans-ir sočiųjų riebalų. Avokadai taip pat yra be natrio ir cholesterolio.