Kokosų aliejus detox

Kokosų aliejaus detoksikacija yra populiarus ir sveikas būdas išvalyti kūną be nemalonių šalutinių poveikių. Pasak dermatologo ir visame pasaulyje žinomo sveiko senėjimo eksperto dr Nicholas Perricone, kokosų aliejus yra stiprus valymo alyvas, kuris taip pat suteikia daug natūralios energijos. Kokosų aliejus susideda iš daugiausia vidutinės grandies riebalų rūgščių, kurios tiesiogiai transportuojamos į kepenis ir naudojamos kaip energija. Šis riebalų rūšis yra ideali priemonė detoksikacijai, nes ji gali suteikti jums energijos, reikalingos maistui vartoti mažiau. Manoma, kad kokosų aliejus padeda sumažinti cholesterolio ir cukraus kiekį kraujyje, taip pat padeda pašalinti parazitines ir mikrobines infekcijas. Kokosų aliejaus valiklis yra paprastas, tačiau jums reikia laikytis tam tikrų pagrindinių nurodymų, kad įsitikintumėte, jog jis tinkamai atliktas.

Imk pusę arbatinį šaukštelį kokosų aliejaus, jei anksčiau niekada negavau kokosų aliejaus. Paimkite 30 minučių iki pusryčių. Pabandykite dirbti iki 1-2 šaukštų. Prieš valgį tris kartus per dieną. Tai gali užtrukti savaitę ar dvi, kad jums jaustis patogiai paimti kokoso aliejų. Kai jaučiatės patogiai paimti alyvą, galite pradėti detoksikaciją.

Pakeiskite visus savo patiekalus su kokosų aliejumi tris-penkias dienas. Pradėkite savo dieną 2 šaukštai. Kokoso aliejaus ir paimkite 1-2 šaukštai. Kasdien per kelias valandas iš viso 14 šaukštų. per dieną. Per savo detoksiją būtinai gerkite aštuonis iki 12 stiklines vandens. Be to, vengti intensyvios fizinės veiklos. Galite atlikti lengvą namų apyvokos reikmenis ir greitą pėsčiomis, o ne veiklą, kuri paskatins jus prakaituoti.

Įveskite sveiką maistinę mitybą po kokosų aliejaus detoksikacijos. Venkite valgyti mėsos, keptų patiekalų ar saldžių pyragų maždaug vieną savaitę, kad išvengtumėte streso virškinimo sistemai. Valgykite du ar tris porcijas šviežių daržovių ir vaisių arba džiovintų arba konservuotų vaisių natūraliose vaisių sultyse. Tai apima visus citrusinius vaisius, obuolius, nektarinus, slyvas, uogas, mangas ir ananasus. Jūs taip pat galite pagaminti visą grūdų duoną, bet ne daugiau kaip du griežinėliais.