Jautienos inkstų mitybos faktai

Skrudintos jautienos inkstai su sumuštuotu svogūnais ir visiško inksto sušaldymas jautienos vėduose yra neabejingi būdai, kaip pagerinti baltymų kiekį. Jūs taip pat gausite keletą vitaminų ir mineralų iš savo inkstų patiekalo. Nors jautienos inkstai yra turtingas baltymų ir maistingųjų medžiagų šaltinis, jame yra maisto komponentų, kurie jums nėra ypač sveiki.

Informacija apie kalorijas

Turint storą 3-uncijos jautienos inksto dalį, jūsų dietai pridedama maždaug 135 kalorijų. Daugiausia jautienos gabalėlių, įskaitant inkstų mėsą, nėra angliavandenių. Septyniasdešimt procentų visų kalorijų, arba apie 95 kalorijas, gaunama iš baltymų. Visos likusios kalorijos, ty apie 30 procentų kalorijų arba 40 kalorijų, gaunamos iš riebalų.

B Vitaminas Detaliau

Jautienos inkstų mėsa supakuota su keliais B vitaminais. Jūs gausite devynis kartus per parą reikalaujamą B-12 vitaminą, būtiną naujiems raudoniesiems kraujo kūneliams gaminti – iš 3-uncijos skiltelės. Tos pačios porcijos dydis yra daugiau nei dvigubai didesnis už jūsų rekomendacijas dėl riboflavino, taip pat apie 20 procentų jūsų kasdieninių niacino poreikių. Šie vitaminai B veikia kartu šalia jūsų medžiagų apykaitos. 3-uncijos paruoštos jautienos inkstų dalis taip pat siūlo beveik 18 procentų jūsų folatų poreikio. Folatas yra gyvybiškai svarbus kuriant naujas ląsteles visame kūne, o tai ypač svarbu moterims nėštumo metu.

Mineralų kiekis

Jautiena apskritai yra gausus geležies šaltinis. Jums reikia geležies, kad deguonis būtų prieinamas kiekvienai jūsų sistemos ląstelėms. 3 vienetų virtos jautienos inksto dalis suteikia jums beveik 30 procentų jūsų dienos geležies poreikių, kaip moteris, arba daugiau kaip 60 procentų, kaip vyras. Šis inkstų tarnavimas netgi turi 37 proc. Jūsų fosforo poreikio, skatina stipriąsias kaulus ir palaiko maistingųjų medžiagų transportavimą gyvybiškai svarbiems organams. Optimali stiprios imuninės sistemos atveju jūsų 3-uncijos jautienos inkstai suteikia daugiau nei 20 procentų jūsų cinko poreikių.

Pagrindinė problema

Nors jautienos inkstai nėra per daug sočiųjų riebalų, tai yra keletas. Ne daugiau kaip 10 procentų savo kalorijų turėtų būti gaunama iš sočiųjų riebalų, nes tai gali būti neįtikėtinai žalingas jūsų širdžiai, praneša “Dietinės gairės amerikiečiams, 2010”. Visuose riebaluose yra 9 kalorijos vienam gramui, taigi tai yra ne daugiau kaip 22 gramai sočiųjų riebalų už 2000 kalorijų dietą. Jūs gausite 1,2 gramo sočiųjų riebalų iš 3 uncijų virtos jautienos inksto arba 5 procentus savo pašalpų per dieną. Didesnis rūpestis yra aukštas cholesterolio kiekis jautienos inkstų mėsoje. Cholesterolis iš maisto produktų gali prisidėti prie sukietėjusių ir užsikimšusių arterijų, padidinantį širdies ligų riziką. Jūs neturite turėti daugiau kaip 300 miligramų cholesterolio per dieną, o jūsų jautienos inkstų duonos kiekis yra daugiau nei dvigubai didesnis.