Kalavijos agavos nektaras

Meksikos ir Pietvakarių Uakijos agavos augalai yra daug natūralių cukrų. Pagrindinis produktas, pagamintas iš augalų, išskyrus tekilą, yra tam tikras sirupas, žinomas kaip agavos nektaras. Nektaras turi mažesnį glikemijos indeksą nei stalo cukrus.

Pagrindinė kalorijų informacija

Avevos nektaras, taip pat žinomas kaip agavos nektaras, yra 20 kalorijų už šaukštą. Vienas tbl. Nektaro yra apie 60 kalorijų.

Kalorijų analizė

Gali būti klaidinga palyginti kalorijas su 1 šaukšte. Cukraus iki 1 šaukštelio. Agavos nektaro, nes nektaro saldumas reiškia, kad galite naudoti mažiau. Cukrus yra 16 kalorijų už šaukštą, o medus – 21 ir klevo sirupui – 17 kalorijų už šaukštą. Tačiau agaves yra maždaug 1,5 karto saldesnis, todėl jums greičiausiai reikės mažiau nei lygiaverčio saldiklio. Be to, nektaro gebėjimas pridėti drėgmę ir turtingumą kepiniams gali padėti pašalinti daugiau riebalų ir kalorijų, sumažinant sviesto kiekį arba sutrumpindamas jus.

Stiebai

Kai kurios agavos rūšys yra stiebai, kuriuos galima valgyti, įskaitant šparagus. Pasak JAV žemės ūkio departamento maistinių medžiagų duomenų bazės, patiekalas iš virtos agavos yra 135 kalorijų.