Mažai raudonųjų bulvių kalorijų

Raudonos bulvės yra daug vitamino C ir kalio. Paprastai manoma, kad daugiausia yra angliavandenių šaltinis, mažose bulvėse gali būti iki 3 1/2 gramų baltymų. Ilinojaus universiteto pratęsimas praneša, kad iš šimtų bulvių veislių raudonos bulvės yra vienas iš labiausiai paplitusių naminių sodų tipų.

Žalios raudonos bulvės

Žalia maža raudona bulvė, kuri yra nuo 1 3/4 colio iki 2 1/4 colio skersmens, yra 119 kalorijų. Jei juos sumalote, pusę puodelio supjaustytų bulvių yra 52 kalorijos. Jei kepsite, virkite ar garuose savo bulves, papildomų kalorijų neįtraukite.

Česnakai raudonos bulvės

Labai nedaug žmonių valgo savo raudonųjų bulvių be įdarų. Tipiškame česnakų raudonųjų bulvių recepte taip pat yra sviesto, smulkintų česnakų ir tarkuotų Parmezano sūrio. Sviestas sveria 100 kalorijų už šaukštą, o parmezano sūris – dar 22 kalorijos už šaukštą. Česnakų kalorijos yra nereikšmingos, todėl visas kalorijas už 8 uncijos porcijos bulvių česnakams padaro 279.

Pušytos raudonos bulvės

Jei jums patinka jūsų raudonos bulvių koše, pagrindinis papildomų kalorijų šaltinis bus riebalų ir skysčių, pridėtų bulves. Vėlgi sviestas yra 100 kalorijų už šaukštą, o šviesos kremas yra 44 kalorijos už šaukštą.