Nurodymai bio-k plus

Probiotikai yra gera bakterija, kuri paprastai užneša jūsų virškinamąjį traktą, bet gali būti pažeista dėl streso, ligos ar antibiotikų vartojimo. Harvardo medicinos mokyklos Šeimos sveikatos vadovas teigia, kad probiotikai gali padėti gydyti žarnyno sutrikimus, šlapimo takų infekcijas ir padėti užkirsti kelią alergijoms vaikams. “Bio-K Plus” yra probiotikų linija, tiek skystos, tiek kapsulės formos. “Bio-K Plus” produktai tinkamai paženklinti kiekvienam, vyresniam nei 12 mėnesių, tačiau visada yra tikslinga pasitarti su gydytoju prieš pridėdami naują dienos dozavimo režimo priedą.

Pasirinkite tinkamą “Bio-K Plus” produktą. “Bio-K Plus” yra keturios skystos veislės, pagamintos iš fermentuoto pieno, įskaitant “Fruity”, “Original” ir “Strawberry”. “Soya Mango” taip pat galima įsigyti be pieno su fermentuota soju. Jei norite kapsulių, jie yra dviejų formų, reguliarūs ir papildomi.

Kiekvieną dieną gerkite 1/2 buteliuką Bio-K Plus. Nesvarbu, koks dienos laikas jūs geriate priedą. Pasirinkite laiką, kurį prisiminsite, kad gertumėte papildą, ir laikykitės kiekvieną dieną tą pačią dieną, kad neprarastumėte dozės.

Kiekvieną dieną paimkite 1-2 kapsules, jei pasirinksite kapsulę virš skysčio. Kapsules taip pat galima vartoti bet kuriuo paros metu. Nepriklausomai nuo pasirinkto stiprumo, rekomenduojama dozė yra tokia pati.