Spanguolių, kad nuleisti toksinus

Laikui bėgant organizmas kaupia toksinus iš valgomų maisto produktų, ką mes geriame, orą, kurį kvėpuojame, bei chemikalus ir teršalus ore. Detoxes ir valymo dietos dažnai parduodamos, kad būtų pašalintas šių toksinų ir atliekų kūnas. Tačiau ekstremalios dietos gali sukelti nepalankių sveikatos problemų. Yra keletas sveikų maisto produktų, įskaitant spanguolių, kurios gali būti pridėtos prie jūsų dietos, kad padėtų pašalinti toksinus. Šios uogos padeda pašalinti ir užkirsti kelią bakterijų augimui organizme ir turėtų būti gerai subalansuotos mitybos dalis.

Spanguolės yra gausus pagrindinių vitaminų ir mineralų, reikalingų sveikai sveikatai, šaltinis. Vitaminai ir mineralai padeda normaliam kūno funkcionavimui, energijos apykaitai ir užkirsti kelią pavojams sveikatai, pavyzdžiui, širdies ligoms ir insultui. Spanguolės yra daug vitaminų A, B1, B2, B3, B5, B6 ir C, taip pat magnio, kalcio, fosforo, geležies, folio rūgšties, kalio, natrio ir seleno. Daugelis šių maistingųjų medžiagų yra būtinos sveikai kepenų funkcijai, kad jūsų kūnas išlaikytų pusiausvyrą.

Spanguolės padeda pašalinti toksinus iš organizmo, išsijungdamos kepenų. Kepenys, kuri yra didžiausias vidinis organas jūsų kūne, padeda palaikyti virškinimą ir sulaužyti maisto produktus, kurie patenka į jūsų kūną. Pasak dietos specialisto Ann Louise Gittlemano, “The Fast Detox Diet” autoriaus, “sveikos kepenų funkcijos yra svarbios norint nuplauti toksinus iš organizmo, nes kepenys turi atskirti maistines medžiagas, kurios turi būti absorbuojamos organizme Ir toksinai, kurie turi būti pašalinti iš kraujo. Dideli antioksidaciniai spanguolių kiekiai padeda kepenims jo detoksikacijos procesuose.

Spanguolių sultys padeda kūnui išplauti kenksmingus toksinus. Sultys turi antibakterines savybes, kurios slopina bakterijų peraugimą organizme, dėl kurių blogėja virškinimas ar šlapimo takų infekcijos. Padidėjusi bakterija organizme sukelia toksinų kaupimąsi ir padidina riziką sveikatai. Spanguolių sultys dirba, kad išvalytų limfinę sistemą, kuri veikia neutralizuojant atliekas, siekiant pašalinti toksinus iš organizmo audinių. Tačiau reikia žinoti apie komerciškai paruoštas sultis, kurios parduodamos daugelyje prekybos centrų. Daugelyje šių sulčių pridėta cukraus ar kitų sulčių, tokių kaip obuolių ar vynuogių sultys. Ieškokite prekės ženklo, kuris yra pažymėtas nespalviu, ir sumaišykite sulčias su filtruotu vandeniu, kad sumažintumėte natūralų saldumą ar kalorijas.

Nėra jokio stebuklingo maisto, kuris padės išardyti kūną toksinų pašalinimui. Greičiau svarbu valgyti gerai subalansuotą mitybą, kurioje yra būtinos maistinės medžiagos, vitaminai ir mineralai. Be to, kad pridėti spanguolių prie savo dietos, būtinai valgykite įvairius vaisius ir daržoves, sudėtingus angliavandenius, raumeningus baltymus ir sveikus riebalus. Jei įmanoma, įsigykite ekologiškų produktų ir mėsos, kurių sudėtyje nėra hormonų, antibiotikų ar pesticidų, kad sumažintumėte toksiškumą jūsų organizme. Įtraukti spanguolių į savo kasdienį mitybos planą, geriant spanguolių sultis su pusryčiais ar užkandžiais, arba pridėti spanguolių prie pieno kokteilio ar dubenėlio iš avižinių dribsnių sveikam antioksidaciniam stimuliavimui.

Pagrindiniai vitaminai ir mineralai

Gydo kepenų

Spanguolių sultys

Gerai subalansuota dieta