Ar uždegai daugiau kalorijų, važiuojančių lauke ar ant bėgimo tako?

Veikia vienas iš daugelio būdų, kurie padės jums pasiekti 150 minučių aerobinių pratimų, kuriuos siūlo Ligų kontrolės ir prevencijos centrai. Kalbant apie bėgimą, turite du pagrindinius pasirinkimus: uždaras bėgimas ant bėgimo kelio ar važiuojant keliu, bėgiais ar takais. Tačiau vietovės vien nepakanka nustatyti, kuris degina daugiau kalorijų. Yra keletas kitų veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti, kad gali turėti įtakos kalorijų kiekiui, kurį galite įrašyti per valandą.

Pakreipti

Vienas iš pagrindinių veiksnių, rodančių, kiek kalorijų galite sudeginti paleidžiant, yra paviršiaus nuolydis, kuriame jūs naudojate. Kuo didesnis nuolydis, tuo sunkiau dirbti, kad jūsų raumenys tęstųsi tokiu pačiu tempu. Kuo sunkiau dirbti jūsų raumenys, tuo daugiau energijos jie degina, dėl ko padidėja kalorijų deginimas, kai raumenų ląstelės dirba, kad pakeistų panaudotą energiją. Naudodami lauko bėgimo takelius, galite pakeisti nuolydį nustatydami nuolydžio numerį ant bėgimo kelio prietaisų skydelio. Kai lauke važiuojate, tiesiog reikia surasti kalvų, kad padidėtų kalorijų deginimas.

Greitis

Greitis taip pat gali nustatyti, ar bėgimo takelažas ar lauke veikia daugiau kalorijų. Kieratine galite lengviau nustatyti tam tikrą greitį ir prilipti prie jo, nes greitis, kurį nustatote, yra greitis, per kurį eina bėgimo takelis. Naudojant lauke važiavimo greitis gali skirtis, nes jūs labiau pasikliaujate savo vidine greičio prasme, o ne mašina. Kuo greičiau važiuojate, tuo greičiau paleidžiate, tuo daugiau energijos naudos jūsų kūnas, todėl padidės kalorijų sąnaudos, kad pakeistų išnaudotą energiją ir išlaikytų jūsų važiavimo greitį.

Vėjas

Kai važiuojantis laukas pradeda duoti pranašumą prieš treadmills, tai yra besikeičianti lauko aplinka, pvz., Vėjas. Kada bėgimo takeliu vienintelis vėjas, kurį gali patirti, yra oro kondicionieriaus arba ventiliatoriaus pūtimas. Tai nesukelia daug pasipriešinimo jūsų kūnui. Tačiau lauke galite susidurti su įvairiais vėjo greičiais, dėl kurių atsiranda atsparumas jūsų kūnui. Kuo daugiau atsparumo jūsų kūnas susiduria, tuo daugiau veikia raumenys, tuo daugiau kalorijų jūsų kūnas degina per valandą.

Privalumai ir trūkumai

Nepaisant kalorijų kiekio, kiekvienas metodas nudegina, taip pat svarbu atsižvelgti į kiekvieno veikimo metodo naudą ir trūkumus. Vidinis bėgimo takelažas turi akivaizdžių pranašumų, pvz., Galimybę sportuoti bet kuriuo metu, nepriklausomai nuo lauko orų. Treadmills taip pat turi pamuštą paviršių, kuris gali padėti sumažinti kelių sąnarių poveikį. Tačiau treniruokliai turi lygaus paviršiaus, kuris pašalina jūsų kūno natūralų proprecepcinį mokymą arba jūsų organizmo gebėjimą jausti kūno judesį ir padėtį aplinkoje, o tai gali neigiamai paveikti jus, jei mokysite lauko bėgimą Renginys, kaip maratonas. Lauko važiavimas taip pat gali suteikti daugiau linksmų ir įdomių treniruočių, nes aplinkoje nuolat keičiasi jūsų bėgimas, todėl pratimas mažiau nuobodus.