Skirtumas tarp koledžo ir vidurinės mokyklos beisbolo laukų

Bibliotekos vidurinės mokyklos ir koledžo lygių įgūdžių skaičius gali būti labai skirtingas, tačiau laukas, kuriame sportas žaidžiamas, turi nedaug skirtumų. Lauko dydžio ir išdėstymo nuoseklumas padeda parengti jaunus beisbolo žaidėjus, jei jie nusprendžia pereiti nuo vidurinės mokyklos į koledžinę lengvąją atletiką. Be to, sportas standartizuojamas, todėl beisbolo aikštelė gali būti naudojama įvairiems žaidimo lygiams.

Vienas iš pagrindinių mokyklos ir koledžo beisbolo skirtybių yra atstumas nuo namų plokštės iki lauko sienos. Nacionalinė valstybinių aukštųjų mokyklų asociacijų federacija arba NFHS teigia, kad artimiausias lauko sienos arba tvoros taškas turėtų būti ne mažiau kaip 300 pėdų nuo namų pločio, esančio sąžiningoje teritorijoje, o centrinė linija iki lauko sienos turi būti ne mažesnė kaip 350 pėdų. Universiteto lygiu Nacionalinė kolektyvinė sporto asociacija arba NCAA numato, kad šie skaičiai turėtų būti padidinami atitinkamai iki 330 pėdų ir 400 pėdų.

Skirtingai nuo NFHS, NCAA labai rekomenduoja, kad koledžo beisbolo aikštelėse būtų tvirtas ir saugus lauko aptvaras. Asociacija rekomenduoja, kad nuolatinės tvoros būtų ne mažesnės kaip 6 pėdų aukščio, bet pageidaujamas aukštis – 8 pėdos. NCAA neskatina medinių tvorų, pagamintų iš 1-4 colių lentų ir nailoninių tvorų, nes jos laikomos nesaugus ir nesaugios.

NCAA rekomenduoja komandoms žaisti lauke su įspėjamuoju taku, esančiu prieš lauko tvorą, dugouts ir backstop. Kiekvienoje iš šių zonų įspėjamoji trasa turi būti ne mažesnė kaip 15 pėdų pločio, ir ji turėtų būti sukonstruota iš kitokios medžiagos negu sąžiningos aikštės. Nuo 2013 m. NFHS savo taisyklėse nereikalauja arba rekomenduoja įspėjamojo takelio.

Vidutin ÷ s ir koledžo beisbolo aikšt ÷ s matavimai yra vienodi. Atstumas tarp namų plokštės ir pirmosios bazės yra 90 pėdų. Tai apie 127 pėdų nuo namų iki antrosios bazės ir 90 pėdų nuo namų plokštės iki trečiosios. Atstumas nuo ąsočio piliakalnio iki namų plokštės yra 60 1/2 pėdos. Atstumas nuo namų plokštės iki užpakalinės dalies yra 60 pėdų, o žolynų linijos užtvankos turi išsiplėsti per 95 pėdų lanką nuo krūvos piliakalnio priekio. Vienintelis skirtumas tarp NFHS ir NCAA, kai kalbama apie užtvanką, yra tas, kad dviejų priešingų komandų treneriai gali abipusiškai sutikti žaisti nereguliavimo įrenginyje pagal NFHS taisykles.

Lauko atstumas

Lauko tvora

Įspėjimo kelias

Infields atstumai