Afrikos ir Amerikos plaukų priežiūros priemonės vaikams

Kadangi plaukai būna įvairių tekstūrų, storio ir spalvų, visur jų negalima traktuoti vienodai. Afrikos amerikietiški plaukai yra labiau grubūs ir kuklūs, nei kitų rūšių plaukai, ir jame yra mažiau vandens ir pertraukos lengviau. Atsižvelgiant papildomą laiką ir rūpestingumą pasirinkus teisingus plaukų priežiūros produktus ir procedūras, skirtas vaiko plaukams, bus grąžinta mažiau rūpesčių, skundžiasi ir ašaromis.

Šepetys ir šveitimo technika

Turėtumėte prižiūrėti ir šukuoti savo vaiko plaukus atsargiai, kad išvengtumėte skausmo ir nusivylimo. Drėkinkite plaukus purškimo buteliu, kad būtų lengviau valyti šepečiu arba šveisti. Naudokite ratuko šukes, kad plaukai būtų atskirti nuo dalių ir atskirti plaukus laikykite užsegamais plaukais. Naudokite platus dantytas šukas, kad būtų sklandžiai plaukai ir išvengtumėte įbrėžimų. Piešimas gali būti naudojamas plaukams sujungti. Jei norite plauti plaukus, pasirinkite minkštą ar vidutinio kiausio šerių šepetėlį, nes jie yra švelnesni, palyginti su sintetiniais šerių šepečiais.

Valymo ritualas

Afrikos amerikietiški plaukai linkę išdžiūti ir lengvesni nei kiti plaukai. Dėl šios priežasties plaukite vaiko plaukus rečiau, kad išlaikytumėte daug drėgmės. Naudokite šampūną, kurio pH lygis yra nuo 5 iki 6,5, ir plaukite plaukus tik kartą per savaitę ar dvi. Kruopščiai nušlifuokite savo vaiko plaukus, padalykite juos į skyrius, naudodami plaukų klipus ir šampūną nuo galvos link galuose. Šampūną į plaukus švelniai judėkite atgal ir į priekį, naudodami pirštų galiukus, o ne užmigti plaukus sukdami šampūną ratuose. Kruopščiai plaukite plaukus. Naudodami švelnų šampūną kas 4-6 savaites pašalinkite plaukų susidarymą. Venkite šampūnų su alkoholiu ir lauryl arba laureth sulfate, kuris gali ištraukti vaiko plaukus iš natūralių aliejų ir išdžiūti.

Kondicionavimas

Šio tipo plaukams reikia papildomos drėgmės, todėl jūs visada turėtumėte sekti šampūnu su kondicionieriumi, taip pat taikyti drėkinančią priemonę be šampūno dienų. Po šampūnu dirbkite skyriuose, kad galvos odoje padėtumėte afroamerikietišką plaukų kondicionierių ir dirbtumėte link galų. Padengkite plaukus dangtelio dangteliu ir palikite jį maždaug 15 minučių, prieš plaukus plaukite gerai ir išspauskite vandens perteklių. Vaiko plaukams naudokite prausikliu džiovintuvą, kad jį išlygintumėte ir pagyvintumėte stilių abiem. Švelnus, natūralus aliejus, pvz., Jojoba, kokosų, alyvuogių, levandų, šalavijų ar saldžiųjų migdolų aliejus, plaukams nusausinti, išlaikys jį blizgiu, drėkintu ir mažiau frizzy.

Priedai

Jūs negalite pamiršti plaukų aksesuarų savo vaikui. Pirkite gumines juostas, pageidautina, iš audeklo dengto arba nerūšiuoto tipo. Jei kyla problemų pašalinant jau įtvirtintą guminę juostelę, nukopijuokite ją mažais žirkliais, o ne bandydami traukti ar ištraukti. Baretės, plaukų smeigtukai ir plaukų segtukai yra privalomi, jei turite mažą mergaitę. Šalikai ir dangteliai puikiai veikia tuos neišvengiamus blogus plaukų laikus.