Tikslas dantų pasta

Nuolatinis vietos vaistinės dantų pastos pratekėjimas gali palikti jums garbanoti galvą. Lentynose pasižymi keletas prekių ženklų, kurių kiekviena siūlo daugybę veislių. Jei apsvarstėte pirkimo tikslo dantų pastą, galbūt norėsite daugiau informacijos prieš atlikdami galutinę parinktį. Gaukite visą tikslą, kad nustatytumėte, ar tai geriausias pasirinkimas išlaikyti puikų burnos sveikatą ir gražią šypseną.

Šeimai draugiškas

Jei ieškote savo arba jūsų šeimos dantų pastos, “Dental Paste” tikslas yra saugus 2 metų ir vyresniems žmonėms. Dantų pasta yra suformuota kasdieniniam naudojimui, siekiant išvengti ertmių, stiprinti dantų emalį, balinti dantis ir atgaivinti kvėpavimą. Kadangi kiekvieną dieną valant veiksmingą dantų pastą būtina pašalinti plokštelę ir užkirsti kelią dantų gydymui, kuris sukelia ertmę, Tikslas gali sumažinti jūsų tikimybę reikalauti užpildų.

Ingredientai ir veislės

Dantų pasta siekiama gelio ir pastos formulės tiek mėtų, tiek cinamono skonio. Tikslas Dervos apsauga Dantų pasta yra aktyvus anti-erozijos ingredientas natrio fluoridas 0,24 proc. Likusios neaktyvios sudedamosios dalys yra tokios: sorbitolis, vanduo, hidratuotas silicio dioksidas, PEG-8, natrio laurilsulfatas, SD alkoholis 38-B, skonio, celiuliozės guma, natrio sacharinas, mėlynasis 1 ir geltonasis 10. Taip pat yra kitų rūšių veislės. , Su šiek tiek kitokiais ingredientų sąrašais, įskaitant tikslą “Tartar Control” dantų pastos gelis, “Clinical Anticavity Fluoride” dantų pasta, Tikslas “Multi-Benefit” dantenų apsauga su fluoridu ir “Whitening” dantų pasta su “Baking Soda Mint Gel”.

Apsvarstymai

Tikslas visų pirma skirtas dantų ėduonies prevencijai. Tam tikros formulės apima soda pagaminta siekiant pagerinti balinimo. Kaip ir bet kuri dantų pasta, turėsite elgtis atsargiai, kai naudosite tikslą. Turėtumėte stebėti 6 metų ir vyresnius vaikus. Jei jūsų ar jūsų vaikas praryja daugiau nei naudojamas šepečiui, labai svarbu kreiptis į nuodų kontrolės centrą. Norėdami gauti kuo efektyvesnį būdą, po kiekvieno valgio ar bent du kartus per parą teptukuokite dantų pasta.

Įrodyta veiksminga

Vienas iš geriausių būdų, kaip nustatyti, ar dantų pasta yra veiksminga, yra pripažinta Amerikos dantų asociacijos (ADA). Dantų pasta siekiama uždirbti ADA patvirtinimo antspaudą. Ši organizacija mano, kad produktai yra verti dėl saugumo ir veiksmingo jų naudojimo. Gairėse yra nustatomi veiksniai, tokie kaip dantų pastos fluoridų procentinė dalis, toksikologijos ataskaitos ir dantų pasta paveikia burnos audinius. Pasak ADA, “Dental Paste” tikslas yra veiksmingai užkirsti kelią danties plyšimui ir jį sumažinti, jei laikosi nurodymų, pateiktų ant etiketės.