Užpakalis tiltas pratimas

Smeigtukas – ar klubo tiltas – yra kūno ir svorio pratybos, kai jūs guli ant grindų ant nugaros. Pagrindinėje versijoje jūs pakeliate savo sėdmenis taip aukštai, kaip galite, išlaikydami savo dubenį neutralioje padėtyje be apatinės nugaros dalies. Sveikatingumo specialistai rekomenduoja šiems pratimus sveikiems asmenims stiprinti klubus ir stabilizuoti bagažą.

Koks tiltas daro

Pasak “Nacionalinės sporto medicinos akademijos” generalinio direktoriaus Michaelo Clarko, klubo tiltas stiprina jūsų sėdmenis, tuo pačiu sumažindamas sąnarių lenkimo ir aplinkinių audinių sandarumą. Tilto pokyčiai pagerina pagrindinį stabilumą ir kūno supratimą, leidžiantį jums pereiti prie labiau pažengusių jėgos ir pusiausvyros pratybų. Pagrindiniam užsiėmimui jums nereikia jokios įrangos.

Tilto variacija

Sukurta keletas tiltų pratybų rūšių. Vieno koto tiltas traukia vieną pusę savo klubų ir vienos kojos ir remiasi ta pačia pozicija kaip ir pagrindinis klubo tiltas. Pakelkite vieną koją tiesiai į viršų, tada stumkite savo klubus nuo žemės su priešingą klubą. Taip pat galite atlikti tiltus ant stabilumo kamuolys. Atsigulkite ant viršutinės nugaros ir galvos galo. Pakelkite savo klubus taip aukštai, kiek galite, ir išlaikykite pusiausvyrą ant rutulio. Antrasis stabilumo kamuolys tilto pratimas apima veršelių ir kojų padėjimą ant rutulio ir kėlimo šlaunų. Padėkite rankas į savo puses, kad galėtumėte išlaikyti pusiausvyrą.

Klaidingi supratimas

Tiltai nesumažina klubo riebalų, nes riebalų deginimas vyksta visame kūne, o ne tam tikrose srityse. Jei norite sumažinti kūno riebalus, traukite visą savo kūną įvairiais būdais, sportuokite intensyviai ir išlaikykite subalansuotą mitybą. Svorio mažėjimas atsiranda, kai jūs išleidžiate daugiau kalorijų nei vartojate.

Insider tips

Anthony Carey, San Diego pirmosios funkcijos įkūrėjas, rekomenduoja keletą būdų, kaip pagerinti savo formą tilto pratybose. “Carey”, kurios kompanija specializuojasi fizinio krūvio skausmui malšinti, teigia, kad jei jūsų keliai linkę įlipti, galite pastatyti joga bloką arba tvirtą pagalvę tarp šlaunų ir išspausti kartu. Jei jūsų keliai judėti, apvyniokite neelastinį diržą aplink savo šlaunis ir stumkite į išorę, kaip ir tiltas.

Būkite atsargūs

Jei turite žemojo nugaros skausmą, kurį sukėlė užsikimšęs nervas ar herniatorius, šis pratimas gali pabloginti jūsų būklę. Prieš pradėdami bet kokią pratybų programą, pasitarkite su medicinos specialistu.