Afrikos ir Amerikos kūdikių odos priežiūra

Tikrovė pirmą kartą tikisi, kad tėvai iš savo ligoninės atneš savo naują mažą ryšį su džiaugsmu – jūs esate tėvas, atsakingas už šio mažo žmogaus sveikatą ir gerovę. Vienas iš daugelio dalykų, kuriuos turėsite žinoti, yra tai, kaip rūpintis savo Afrikos ir Amerikos kūdikio odos priežiūra.

Odos charakteristikos

Pagal jūsų “Baby Center” jūsų Afrikos ir Amerikos kūdikių odai būdingos savybės, kurioms reikia ypatingos priežiūros. Afrikos amerikiečių kūdikiams būdinga jautri oda, o tai reiškia, kad jūsų kūdikiui gali būti didesnė tamsių dėmių ir sausos odos rizika.

Maudytis tavo kūdikiui

Kalbant apie maudymosi laiką, venkite savo kūdikio vonia per ilgai, nes tai gali pagaminti natūralius aliejus savo odoje, todėl jos oda nusausėja. Kūdikių maudymosi centras pastebi, kad jūsų kūdikiui maudytis 1-2 kartus per savaitę yra daug. Galite suteikti jai kartais kempinių vonios maudymosi dienas, kad jos būtų švarios ir šviežios.

Žiemos drėgmė

Žiemą palaikykite savo kūdikio odą drėkintuvu, pvz., Turtingu kremo losjonu, sviesto sviestu arba kakavos sviestu, kad jūsų kūdikio oda po kiekvienos vonios, rekomenduotų “Familyilies.com”. Taip pat turėtumėte įeiti į savo kūdikio odos drėkinimo įprotį tarp maudymosi dienų, kad išvengtumėte odos dehidracijos. Kai jo oda pradeda grakščiai atrodyti, tai reiškia, kad jau prarasta daug drėkinimo ir reikia drėkinti.

Vasaros odos priežiūra

Vasarą jūsų kūdikio odos gydymas turėtų būti atliekamas šiek tiek kitaip. Po kiekvienos vonios turėtumėte naudoti drėkinančią priemonę, tačiau vietoj to, kad naudojate storą losjoną ar grietinėlę, pasirinkite lengvesnį drėkinančią priemonę, pvz., Kūdikių losjoną ar kūdikių aliejų, pažymi “Families.com”. Apsaugokite savo kūdikio jautrią odą, ribodama, kiek laiko ji valdo saulėje, pataria “Baby Center”. Kai ją pasišnekite saulėje, prieš išvykstant į lauką, pritvirtinkite jos amžiaus apsaugos nuo saulės apsaugą bent 20 minučių.

Ko vengti

Nušalinkite nuo dalykų, kurie gali pabloginti sausą odą. Venkite naudoti burbuliukų vonią ir nenaudokite kūdikiui švelnus drabužių. Spuogų gydymas niekada neturėtų būti naudojamas jūsų kūdikio odai, nebent jūsų pediatras tai rekomenduos pagal “Adoptive Families Circle”. Kai įdėkite batus į savo kūdikį, įsitikinkite, kad jie tinka tinkamai, todėl jie nebus trintis ir dirginti jūsų kūdikio odą.