Ar žaliosios pupelės yra sveikos?

Bulvių traškučiai yra traškūs, sūrūs ir tiesiog užkandžiai, kuriuos daug žmonių trokšta, kai bado streikai. Tačiau lustai yra daug riebalų ir nėra tokie maistingi. Štai kur gali patekti žaliosios pupelės drožlės. Tarsi traškuotos, kaip bulvių traškučiai, žaliosios pupelės traškuos neturi sočiųjų riebalų ir taip pat tiekia pagrindines maistines medžiagas, kurių bulvių traškučiai nesiūlo.

1 šaukštelio pupelės patiekalas yra 140 kalorijų ir 6 gramų riebalų, tai yra apie 10 procentų dienos vertės riebalų. Tačiau žaliosios pupelės traškuos neturi sočiųjų riebalų. Amerikos širdies asociacija rekomenduoja apriboti sotųjų riebalų suvartojimą iki mažiau nei 7 procentų bendro kalorijų kiekio, nes tai gali sumažinti jūsų cholesterolio ir širdies ligų riziką. Palyginimui, 1 uncija bulvių traškučių yra 10 gramų riebalų, iš kurių 1,1 g yra sočiųjų. “Green bean chips” tiekia 1 gramą baltymų per 1 unciją.

Druska, sukrėtta per žaliąsias pupeles, padeda pagerinti skonį, o 1 uncijos dalis yra 85 miligramai natrio. Tai yra apie 6 proc. Iš 1500 miligramų natrio, kurį turėtumėte padaryti kaip dienos didžiausią ribą, rekomenduoja Amerikos širdies asociaciją. Reguliarus per daug natrio kiekis gali padidinti kraujospūdį, todėl paliekamas jautresnis širdies smūgis ar insultas. Palyginimui, žaliosios pupelės drožlių porcijoje vis dar yra mažiau nei 128 miligramų natrio bulvių traškuje.

Vienos porcijos pupelių želė tiekia 8 procentus vitamino A dienos vertės, maistinės medžiagos, kuri padeda išlaikyti jūsų akis sveiką. Tas pats patiekalas taip pat suteikia 4 procentus geležies dienos vertės ir 2 procentus kasdieninės kalcio gamybos kaulų vertės. Viena jautiena iš žalios pupelės išsiskiria 3 gramais pluošto, tai yra 12 procentų 25 gramų moterų kiekvieną dieną ir 8 procentus iš 38 gramų vyrų reikia kasdien. Daugybė skaidulų jūsų kasdienėje dietoje neleidžia jūsų virškinimo sistemai veikti normaliai ir gali sumažinti sveikatos problemų, tokių kaip širdies ligos, riziką.

Nors jūs neturėtumėte eiti beprotišku su žaliosios pupelės traškučiais, nes jose yra kalorijų, riebalų ir natrio, jie gali turėti sveiką mitybą. Tačiau šviežios daržovės visuomet yra sveikesnio pasirinkimo. Pasak JAV žemės ūkio departamento, valgant 2 1/2 puodelių daržovių kiekvieną dieną yra mažesnė širdies ligų, širdies smūgio, insulto ir vėžio rizika. Turėkite keletą žaliųjų pupelių traškučių, kad gautumėte greitą užkandą, arba pridėti juos prie išmestų žalių salotų šiek tiek įtrūkimų. Išskalaukite daržovių sriubos dubenį iš žalios pupelės drožlių arba padėkite juos į liesos kalakutienos sumuštinį kaip papildomus būdus įtraukti juos į savo mitybą.

Kalorijos, riebalai ir baltymai

Druskos turinys yra neigiamas

Eteriniai maistiniai produktai žaliame pupelėse

“Green Bean Chips” Jūsų dietoje