Buldodaros pratimų vadovas

“Bullworker” yra spyruoklinis plieninis cilindras, kurio kiekvienoje gale yra rankena, o kabeliai perėjami iš vieno galo į abi puses iš baliono. Jūs naudojate “Bullworker”, stumdami baliono galus kartu prieš spyruoklės pasipriešinimą arba stumdami ar traukdami (priklausomai nuo jūsų kampo) kabelius. Pastarasis judesys taip pat suspaudžia spyruokles, užtikrinantis tą patį pasipriešinimą, kurį jūs gaunate išsiurbdami rankenas.

Suspaudimas baigiasi

Jei laikysit “Bullworker” horizontaliai priešais save ir suspausite galus, savo krūtinės raumenis dirbsite taip pat, kaip ir hantelio krūtinės lėkštės. Taip pat galite liesti pirmyn, nukreipti vieną Bullworker galą ant viršutinės šlaunies ir naudoti abi rankas, kad suspaustumėte rankenas iš kito galo, tai veikia jūsų nugaros raumenis.

Traukti kabelius

Jūs taip pat galite dirbti savo nugarą ir pečius laikydami “Bullworker” vertikaliai priešais save ir traukdami laidus į šonus. Norėdami užsiimti bicepso garbanomis, sėdėkite vienu kojeliu ant “Bullworker” apatinio kabelio, o tada užlenkite ranką, kad traukite kitą kabelį, o vertikaliai – laikydamiesi apatinio kabelio, kol patraukite viršutinį kabelį tiesiai į smakrą, Laikyti jį arti savo kūno.

Sukurk savo treniruotę

Atlikite aštuonis ar dvylika kartų kiekvieno pratybų su geros formos. “Bullworker” neturi reguliuojamo pasipriešinimo – taigi, kai tas dvyliktasis reprezentatas nebebus iššūkis, turite atnaujinti klasikinę versiją, kuri pasižymi didesniu pasipriešinimu arba kitokio pratybų įrankio.