Cinamono milteliai vs sausos cinamono

Kad tas pats prieskonis gali turėti skirtingus pavadinimus, tai nėra nieko naujo, pavyzdžiui, kmynai kartais vadinami comino tokiose srityse kaip Teksasas. Prieskoniai taip pat gali būti įvairių formų, pavyzdžiui, svogūnų miltelių ir dehidratuotų svogūnų bitų. Kartais skirtingi pavadinimai yra tik pirmenybe, o tai yra su cinamonu – tinkama prieskonių kratiklio forma yra žinoma kaip “žemės cinamonas” ir “cinamono milteliai”.

Identifikavimas

Cinamonas yra pavadinimas, suteiktas įvairių rūšių medžio žievės, naudojamos kaip prieskonis, ir taip pat tarnauja kaip genties pavadinimas. Cinnamomum verum arba C. zeylandicum arba ceilono cinamonas yra laikomas realiu cinamonu, tačiau Cinnamomum cassia arba kiniškoji cinamonas dažniausiai parduodami Jungtinėse Amerikos Valstijose kaip cinamonas. Kombainai medienos vidinę žievę nupjauna į sulenktus “lazdeles”, kuriuos galite rasti rinkose, o žievė yra sumalta į miltelius.

Buitinė technika

Kasdiene cinamone naudojami prieskoniai ir aromatizuojantys maisto produktai, o jos aštraus kvapas prisideda prie popurių. Pavyzdžiui, galite valgyti cinamono miltelius “nevirti”, tai yra, skrudinta skrudinta duona, arba jūs galite ją pridėti prie maisto produktų, pvz., Avižinių dribsnių, o grūdai yra virti. Atkreipkite dėmesį, kad cinamonas yra klasikinis atvejis, kai trunka ilgai, ir yra gana paprasta pervertinti, kiek jums gali prireikti. Cinamono milteliai taip pat gali būti nepatogūs, jei jį išsiliepsite, o jei per daug ilgai paliksite indą, jis gali dėmėti indą. Greitas šveitimas su tešla soda ir vandens turėtų pašalinti dėmių.

Miltelių privalumai

Paprastas cinamono malimas palengvina maisto produktų skonį, tačiau milteliai taip pat turi dar vieną pranašumą už lazdelės cinamono. Kenkėjų kontrolei galite naudoti miltelių arba malto cinamono. Nors cinamono milteliai neužmuš skruzdėlių, jie gali juos išardyti ir atgrasyti. Pabarstykite storą linų miltelių cinamono, kad blokuotumėte skruzdėlių keliones po namus ir apribotumėte jų intervalą, kai esate įėję. Klaidos, atrodo, nepatinka lipti per aštrus miltelius. Keisti cinamoną kas pora savaičių, nes drėgnumas gali sugriežtinti, kad skruzdės galėtų kirsti ją.

Sveikatos privalumai

Cinamonas tampa “sveikatos žvaigždės” daiktu, stebint net mokslininkus, kad jis gali paveikti žmonėms gliukozės kiekį kraujyje. 2003 m. “New Scientist” pranešė apie mokslinius tyrimus USDA žmogaus mitybos tyrimų centre. Tyrėjai ištyrė, kaip maisto produktai veikia cukraus kiekį kraujyje, ir “atsitiktinai” nustatė, kad obuolių pyragas, kuriame paprastai yra cinamono, nesukėlė cukraus kiekio kraujyje. Tiesą sakant, jie juos sumažino. Tolesni tos pačios grupės tyrimai parodė, kad kasdien sušvirkštus iki 6 g cinamono po valgio, cukraus kiekis kraujyje 2 tipo diabetu sergantiems asmenims sumažėjo net 20 procentų. Tačiau poveikis buvo priklausomas nuo vartojimo ir atvirkščiai, jei pacientai nepriėmė cinamono. Tyrimas buvo paskelbtas “Diabetes Care”. Kitame “Diabetic Medicine” 2010 m. Paskelbtame tyrime taip pat išreiškė optimistiškumą dėl cinamono gebėjimo kontroliuoti cukraus kiekį kraujyje ir kraujospūdį. 2009 m. Tyrimas “Diabetas, nutukimas ir metabolizmas” buvo labiau atsargus, pažymint, kad reikės atlikti tolesnius tyrimus.