Kariuomenės nacionalinės gynybos fizinio parengimo mokymas

Nepriklausomai nuo to, kur jie yra dislokuoti, Nacionalinės gvardijos kareiviai turi funkcinę tinkamumą savo misijoms atlikti. Bazinis kovos mokymas padės, bet kandidatai sugebės pasiekti fitneso standartus, jei prieš pradedant treniruotes jie visiškai sėdės. Pradėkite treniruotės programą ne mažiau kaip prieš šešias savaites prieš BCT ir nesustokite, kai baigsite pirmąjį testą. Kariai pakartotinai išbandomi visą karjerą.

Baigiantis pagrindiniam kovos mokymui, nauji darbuotojai privalo išlaikyti armijos fizinio pasirengimo testą. Jame raginama atitikti amžiaus ir lyties standartus, reikalingus “push-up”, “sit-up” ir “two-mile run”. APFT turite bent kartą per metus savo įrašams perduoti. Turite perduoti daugiau nei minimalų balą už reklamą tam tikroms pareigybėms, pvz., Neakivaizdiniam pareigūnui.

Per savo treniruočių metu sulaužote raumenis. Jūs darote sveikatingumą, nes jūsų kūnas taiso tuos audinius didesniais ir stipresniais raumenų skaidulomis. Overtraining gali sukelti raumenų atrofiją ar sužalojimą. Norint gauti geriausius rezultatus, planuokite treniruotės ciklą, apimantį du ar tris stiprumo treniruočių seansus per savaitę, įskaitant jūsų “push-up” ir “sit-up”, ir dvi ar keturias savaitines užduotis. Atkūrimo dienomis sukurkite papildomą aerobinį pajėgumą su mažo poveikio širdies ir kraujagyslių pratimais, pavyzdžiui, dviračiais, plaukiojimais, žygiais pėsčiomis, slidėmis ar elipsinėmis treniruokliais.

APFT reikalauja užbaigti dviejų mylių važiavimą per laiką, nustatytą pagal amžių ir lytį. Sėkmės raktas – tai didėjantis mokymasis per šešias ar aštuonias savaites. Kai galėsite vaikščioti dvi mylios, pakaitomis vaikščioti ir bėgti, tada palaipsniui didinkite bėgimo bėgimo procentą, kol galėsite važinėti dvi dvi mylias. Išvystyti ilgą savaitę, didindami atstumą, kurį kas savaitę paleidžiate nuo 5 iki 10 procentų. Sukurkite greitį su savaitės intervalais treniruočių, pakaitomis nuo 20 iki 30 sekundžių važiuokite didžiausiu greičiu su 60 sekundžių atkūrimo laikotarpiais. Ar kai kurie dirba purvo, žolės ar kalvų, kad vystytųsi pusiausvyra, judrumas ir papildomos raumenų grupės.

Pagrindinė raumenys, susišvirkščiantieji, yra tiesiosios pilvo sienelės, kuri eina pilvo priekyje. Jei negalite atlikti penkių atsitiktinių susitikimų, raumenis sudėkite su daline susitraukimu ar sėdėdami prie rankos per krūtinę, o ne už kaklo. Kai galėsite valdyti penkis, atlikite tiek pat asilų, kiek galite su gerąja forma, atsipalaiduokite minutę ir pakartokite dar du rinkinius.

Keletas kitų raumenų grupių padeda susitvarkyti, įskaitant iliopsoas, rectus femoris, sartorius ir obliques. Jei paspausite į plokštumą, nukreipkite šiuos helpero raumenis į pratimus, tokius kaip kapitono kėdės, sukinančios kelio keltuvus, pasukamas sėdynes, šoninius posūkius ir dviračio manevrą. Dėl intensyvesnio iššūkio naudokite sumuštinį stendą arba pridėkite svorį.

Jei jums sunku užpildyti penkias geros formos spaudimo formas, pastatykite savo viršutinę kūno jėgą su stalviršiais, sienų išstūmimo įtaisais, nuokrypiais ir kelio atspaudais. Kai galėsite atlikti penkis veiksmus, atlikite tris tokius kiekius, kuriuos galite valdyti su vienos minutės pėdomis tarp grupių. Kad išvengtumėte pertvaros, šiek tiek pakeiskite rankos padėtį kiekvienam rinkiniui. Dėl papildomo iššūkio arba išstūmimo per plokšteles pabandykite atlikti tokius variantus, kaip vienkartinis išspaudimas, nuoseklus išstūmimas, šoninis išstūmimas, “burpee push-up” ir “push-up”.

Pagrindai

Pastatyti

Mokymas Run

Dirbk pilvą

Darbas su kitais raumenimis

Paspauskite Push-Up ribas

Apsaugos nariai turi išlaikyti kūno masės indeksą ir kūno riebalų procentą, atitinkantį jų amžių ir lytį. Nors jūs sunaudojote kalorijas, o nevalgius maistas gali sabotavoti jūsų fitneso pastangas. Gaukite ne mažiau kaip 1,2 iki 1,7 gramo baltymų kilogramui kūno svorio, kad galėtumėte sukurti raumenis. Be liesų baltymų, įpilkite šviežių vaisių ir daržovių, nesmulkintų grūdų ir ankštinių daržovių. Gerkite mažiausiai 2-3 litrus vandens per dieną ir praleiskite riebius, sūrus ir saldžius užkandžius.

Valgyk dešinėn, visada