Skirtumas tarp stabilumo kamuolys ir pratimo kamuolys

Stabilumo ir pratybų kamuoliai, iš esmės vienodi, taip pat vadinami Šveicarijos kamuoliais, jogos kamuoliais, pilateso kamuoliais, balanso kamuoliais ir fiziniais kamuoliais. Iš pradžių sukurta fizinės terapijos tikslais šiandien sportuojantys kamuoliai yra daugelyje prekybos ir namų sporto salėse ir treniruoklių salėse, nes kamuoliai naudojami įvairiems pratimams.

Stabilumo kamuoliukai gali padaryti sudėtingesnes funkcines pratybas, todėl jūsų raumenys dirbs sunkiau ir taps veiksmingesni. Dėl to gali padidėti raumenų masė, kuri gali padėti jūsų metabolizmui veikti efektyviau. Be to, stabilumo kamuoliai nukreipiami į jūsų šerdį ir gali pagerinti jūsų pusiausvyros ir judrumo jausmą, o tai jums naudinga daugeliui judėjimo rūšių, įskaitant tokias veiklas kaip bėgimas, futbolas, tenisas, šokiai ir jogas.

Pratimai ar stabilumas, rutuliai gali prisidėti prie daugelio tradicinių žemo kūno jėgos mokymo treniruočių. Dirbdami pritūpęs, padėkite pratimų kamuoliuką tarp apatinės nugaros ir sienos ir tada pritvirtinkite, kaip įprastai, rutulys priverčia jus įsitvirtinti, kad jūsų šerdis ir lūpos liktų stabilūs, kai nusileidžiate į pritūpę. Panašiai, lungės viršutinė dalis jūsų nugaros pėdai ant stabilumo rutulio padidins jūsų šerdies, lūpų, arklių nugarą ir keturgalvių raumenų paklausą, leidžiančią jiems greičiau nušalti ir padidinti raumenų masę.

Galima naudoti stabilumo rutulį, kuriant kiekvieną raumenų grupę viršutinėje kūno dalyje. Rutulys traukia tradicinį “pushup” ar “lentyną” į sudėtingą judesį, kuris tuo pačiu metu gali sustiprinti jėgą nugaroje, pečių, krūtinės ir rankose; tai atliekama padėdami rutulį rankomis per stuburo ar po diliem Lentoje. Be to, sėdėdami ant rutulio vykdydami bicepo garbanos ir tricepso pratęsimus, pratimai gali būti sunkesni. Ir gulėdamas nugaros ant rutulio per krūtinės spaudimą ar įdėdamas į jį krūtinę ir skrandį per eilutes, taip pat padidės treniruotės intensyvumas.

Tikriausiai viena kūno dalis, kurios treniruočių kamuolius yra labiausiai žinoma, yra jūsų abs, nes beveik kiekvienas žingsnis atliekamas su stabilumo kamuoliu arba reikalingas, ir pagrindinė jėga. Galite padaryti tradicinius raukšlės sunkesnes, pastumdami apatinę nugarėlę į treniruoklio kampą arba panaudokite kūrybiškesnį judesį, pvz., Stabilumo kampą. Šiame pratimu pastumkite stabilumo rutulį po blauzdikais, o rankos ant grindų tiesiai po pečiais. Jūsų kūnas turėtų būti tiesios arba lentos padėtyje. Įjunkite savo pilvo dalis ir traukite savo kelius į savo krūtinės ląstelę, o rutulys bus nukreiptas į priekį. Grąžinkite į pradinę padėtį judesį.

Apie stabilumo kamuolius

Apatinė kūno dalis

Viršutinė kūno dalis

Abs